Time for Business TV – telewizja przedsiębiorczych kobiet

Time-for-Business-TV

Każdy z nas ma jakieś plany i marzenia. Ale ostatecznie tylko nieliczni je realizują. Większość ludzi poza sferę marzeń i fantazji o własnej firmie nie wychodzi nigdy, a pomysły na biznesy i pieniądze nie opuszczają szuflady biurka.

Znam dziesiątki ludzi, którym brak wiary w siebie, we własne możliwości, którzy spędzają życie na etacie, bo nie mają odwagi zdobyć się choćby na pierwszy krok w kierunku własnej działalności. Ludzi, którzy mają świetne pomysły, są nieszablonowi, kreatywni, którzy mogliby odnieść sukces, gdyby nie sparaliżował ich strach przed nieznanym, przed gąszczem formalności i odrobiną ryzyka. Wieczne odkładanie planów na później nie ma sensu, bo na planach się zazwyczaj kończy.

Prym w tej kwestii wiodą kobiety. Dlaczego? Powodów jest wiele i nie czas by się nad nimi teraz rozwodzić. Teraz nadszedł czas, by to zmienić.

Masz pomysł na firmę? Na produkt? Chcesz pracować  na własny rachunek?

TO BIERZ SIĘ DO ROBOTY.

Ale zanim to nastąpi warto uczyć się od najlepszych. Od tych, którzy nie tylko sięgnęli po swoje marzenia, ale też odnieśli sukces i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Jedną z takich osób jest Izabela Makosz, właścicielka sieci wyspecjalizowanych salonów kosmetycznych, ambasadorka Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, finalistka konkursu Bizneswoman 2009, autorka kanału ‘Time for Business TV’ na YouTube. I o tym właśnie projekcie chciałabym z Wami porozmawiać.

‘Time for Business TV’ ma na celu wsparcie kobiet, którym marzy się własna firma. Odpowiada na wszystkie pytania, przed którymi staje raczkujący przedsiębiorca – od wizji własnej marki i strategię rozwoju, poprzez ustalanie cen, nagradzanie pracowników, z pogodzeniem pracy i obowiązków domowych włącznie. Jasno, rzeczowo i przystępnie.

‘Time for Business TV’, to także wywiady z ciekawymi i inspirującymi ludźmi, platforma, gdzie można znaleźć recenzje najlepszych książek z zakresu biznesu. To miejsce, gdzie ogromna dawka nie rozrywki, ale rzeczowej wiedzy, pozytywnych emocji i konkretnych porad, daje widzowi poczucie, że sukces nosi się w sobie, a osiąga wiarą we własne możliwości i nieustannym samokształceniem.

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z kanałem na YT:


https://www.youtube.com/user/TimeForBusinessTV/

 

 

Tekst jest efektem współpracy reklamowej z ViralSeed.

 

2 comments on “Time for Business TV – telewizja przedsiębiorczych kobiet
  1. „BIERZ SIĘ DO ROBOTY” – Trochę oklepane motto ale jakoś większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak blisko może być sukces.
    Podziwiam ludzi którzy już sami prowadzą duże firmy a znajdują czas i chęci by dzielić się wiedzą z laikami.

  2. z biznesem jest jak z meczem pilkarskim. więcej tam kibiców niż graczy. z biznesem jest też jak z polityką, masz układy to zajdziesz daleko. na początku lat 90-tych mój sąsiad przemycał z niemiec do polski gumy do żucia moam. kiilkaset metrów po polskiej stronie, zanim jeszcze celnicy zaczęli odprawę celną, pociąg zwalniał na zakręcie i całe worki z gumami wylatywały przez okno a tam już czekali ustawieni zbieracze. jednym z przemytników był pan s, dzisiaj miliarder. później jakoś pan s dostał koncesję na telewizje, koncesję na telefony itd. i biznesowo odpłynął. podobnie pan k, który dostał koncesję na zbudowanie autostrady albo który kupił transportery volkswagen dla polskiej policji bo policja nie wiedziała gdzie jest fabryka vw. najskuteczniejsza rada czyli taka która działa polega na poradzeniu jak z miliardera zrobić milionera – ożenić go!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Twitter
  • Facebook