Kontakt i współpraca

Zażalenia, petycje, komplementy, listy z pogróżkami oraz propozycje współpracy reklamowej można słać na adres mailowy:

ujagny@gmail.com

Prywatne wiadomości przyjmuję także na fanpejdżu bloga na fejsbuku:

Fanpejdż

Jestem otwarta na propozycje współpracy z innymi blogerami i zleceniodawcami we wszelkiego rodzaju zwariowanych akcjach i kampaniach. Chętnie odpowiem na pytania, doradzę, pogadam i wspomogę, umówię się na piwo i kawkę.


Do tej pory współpracowałam z:

Oraz z blogerami przy akcji:

A także wystąpiłam gościnnie w programie Pytanie Na Śniadanie, co można podziwiać po kliknięciu w fotkę:

Tu zaś porcja fejmu z Oneta :)

Kościół

Tunezja

5 comments on “Kontakt i współpraca
 1. Dzień dobry :-)
  czytając różne strony w internecie, zatrzymałem się ostatnio na stronie „uJagny”, i zdecydowałem się też coś napisać w rubryce „Dlaczego mężczyźni nie chcą się żenić”. Po napisaniu mojego tekstu ukazała się jedynie informacja, że mój tekst „będzie moderowany” (nie pamiętam dosłownie jak to było ujęte, jednak wiadomo o co chodzi; moderator musi sobie ten tekst przed opublikowaniem przeczytać, sprawdzić czy jest OK – te procedury są mi znane i też je wykonywałem, bowiem jakiś czas temu sam byłem Adminem jednego z większych portali internetowych).
  Mój tekst jednak się nie ukazał i chciał bym się dowiedzieć dlaczego…(?) Nie otrzymałem też żadnej informacji przez maila o tym, że go wysłałem, że może to trochę potrwać aż się pojawi na stronie itp. (dlaczego więc piszący muszą wpisać swój adres mailowy przed opublikowaniem, jeżli i tak nie są o niczym informowani..?), ) Czy coś nie tak z moim tekstem? Lub po prostu trochę dłużej to potrwa, aż się pojawi? ;-)
  Proszę o odpowiedź, i życzę przyjemnego, świątecznego czwartku.
  Piotr / alias szczęśliwy :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


 • RSS
 • Twitter
 • Facebook